Dvieļu žāvētāju Interneta veikals
phone+371 2 9999936
Meklēt

Pēdējais pirkums tika veikts 28-09-2022, 13:29

21 51

Nevajag nekādu zemējumu Dvieļu žāvētājam!!!

 Viss!!! Vairs nevajag nekādu zemējumu. Somu dvieļu žāvētāji FINCOPPER markas pilnībā novērš šo problemu.Varš ir vislabākais materiāls dvieļu žāvētājiem, tam piemīt visaugstākā siltuma atdeva, tā ir 6-8 reizes augstākā par tērauda atdevi.
Piemēri? Ja, lūdzu!!! Termosus ražo no nerūsejoša tērauda, lai labāk saglabāt siltumu, bet mums ir pretējs uzdevums – atdot siltumu, tā pēc tikai varš.
Bieži vien,mums ir nepieciešams ne tikai žāvēt veļu, bet arī apsildīt vannas istabu, ko arī pieprasa celtniecības normas un noteikumi.
Ņemot vērā vara lielo siltuma atdevi,nav nepieciešams milzīgs dvieļu žāvētājs, Jums pietiek ar elegantu skandinavu dizaina pakāpienveida dvieļu žāvētāju.
Pateicoties lielai siltuma atdevei, Jūs iegūstat vislabāko parametru attiecību, no kuriem galvenais ir
cena – kvalitāte.
Pilnīgi drošs – Jūs varāt būt pārliecināti, ka tas nekad neteces. Mums ir 20- gadu ražošanas pieredze un par šo laiku nav bijis neviena tecēšanas gadijuma. Vara dvielu žāvētāju neietekme elektroķimiskie procesi. Mēs nepieprasam likt zemejumu mūsu vara dvieļu žāvētājiem. Visu pazīstamu pasaulē viesnīcu celtniecības normas ir paredzējušas ustādīt tikai vara dvieļu žāvētāju un tas ir nopietns rādītājs. Tas tiek darīts, lai ekspluatācijas laikā nerastos problemas.
Standarta izpildījumā dvieļu žāvētāji tiek parklāti ar divkaršu augsta kvalitātes nikeli un pēc tam hromēti, bet pēc Jūsu velēšanas tos var nokrāsot jebkurā RAL kataloga tonī. Dvieļu žāvētāji ir arī piejami bez jebkāda parklājuma, taču vara tonis ir neparedzams. Ja Jūs vēlaties kaut kādu ipašu toni, nakiet pie mums, apspriedīsim!
FINCOPPER ražo praktiskus kvalitatīvus un ilgmūžīgu dvieļu žāvētājus.
Vai Jums patīk tādas priekšrocības?
Ar cieņu
Dvieluzavetajs.lv