Dvieļu žāvētāju Interneta veikals
phone+371 2 9999936
Meklēt

Pēdējais pirkums tika veikts 15-10-2021, 22:27

FINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājsFINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājs
small_FINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājsFINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājs small_FINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājsFINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājs small_FINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājsFINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājs

FINCOPPER (FCH) vara dvieļu žāvētājs

Полотенцесушитель из Меди FINCOPPER (FCH) FINCOPPER ir kvalitātes likumdevējs vara dvieļu žāvētaju ražošanas jomā.
Šis preces galvenā priekšrocība - tā apsolūti  nav pakļauta,jebkuram korozijas veidam, arī visaugstākā siltuma jauda (6-8 reizes lielākā nekā dvieļu žāvētājiem no nerūsosa tērauda) bez jebkādām problēmām strādā karsta ūdens istēmās.Ieteicams uzstādīt vietas,kur,sakarā ar ūdens kvalitāti un citus faktorus, nav iespējams uzstādīt dvieļu žāvētāji no jebkura cita metala.
Patentētais ražošanas process,hromēšana,dekoratīvie pārklājumi,skandināvu dizains nodrošina šo dvieļu žāvētāju izmantošanu visizsmalcinātos interjeros.Dvieļu žāvētāji FINCOPPER var krāsot ar pulverkrāsu (polimērs) jebkura krāsā (pēc RAL kataloga),hromēt,apdzeltīt, kā arī atstāt dabīgā krāsā - vara.Visus iespējamus krāsas variantus var noskaidrot veikalā pie pārdevēja.Nopirkot vienu reizi FINCOPPER ,Jūs aizmirsiet par problemām saistītam ar remontu vai dvieļu žāvētāju maiņu. Vai tas Jums der?
no 164.15 EUR

Zemāk ir atainoti dati tabulā.

Izvēlēties tieši Jums atbilstošu veidu.

Izmēru un cenu tabula

Ko nozīmē tabulā esošie dati?
Izmērs(Starp asīm x garums) mm. Pakāpienu skaits Siltuma jauda(W) Materiāls Skaits Cena Iegādāties vai pasūtīt
900х100 3 112 Hrom 1 164.15 EUR Ielikt grozā
1170х100 3 132 Hrom 1 183.90 EUR Ielikt grozā
*

Gadījumā, ja Jūs pogas "Ielikt grozā" vietā redzat pogu "Pasūtīt"

tas nozīmē, ka prece nav uz vietas, un ja Jūs vēlaties to iegādāties, tad būs jāpagaida 10-15 dienas, iekams tas ienāks mūsu noliktavā. Nospiediet pogu "Pasūtīt" un ar Jums sazināsies mūsu menedžeris, lai aprunātu un precizētu piegādes termiņus.

Kopā ar šo preci iegādājas arī:

dvieluzavetajs.lv
Publicēts: 10/01/2014
5 / 5 vērtējums