Dvieļu žāvētāju Interneta veikals
phone+371 2 9999936
Meklēt

Pēdējais pirkums tika veikts 28-09-2022, 13:29

Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi)Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi)
small_Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi)Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi) small_Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi)Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi) small_Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi)Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi)

Vadības bloks KTX 4 MS RAL(ar slēpto vādi)

Vadības bloks (elektrosildītājs) KTX 4 MS (slēpta montāža) paredzēts priekš slēptai uzstādīšanai.Ir pieejama krāsas balta un hroms.Piecsoļu temperatūras regulēšana no 30 līdz 60grādi C.Atslēgšanas taimeris uz 1,2,3 vai 4 stundām.Jūs pakarinājiet vēlu uz dvieļu žāvētāju,nospiediet taimeri, un žāvētājs izslēgsies pēc noteiktā laika. Ļoti praktiski un ērti.Elektrostrāvu pārtraukšanas gadījumā,pirmatnejo uzstādīti parametri paliek atmiņā. Kā sildelementu izmantot TERMA TS 1 ar jaudu no 120W līdz 1200W.
FUNKCIJAS
Elektrosildītājs KTX TS 1 ir aprīkots ar pieciem radiatora temperatūras diapazoniem no 30 līdz 60 grādi C, ko uztur elektroniskais sensors.Ierīce demonstrē uzstādīto temperatūru,apkures un gaidīšanas režīmus.Elektriskais sildītājs darbojas TERMA - SPLITA sistēmā, kas ļauj kontrolēt patērētas elektroenerģijas daudzumu.
TAIMERIS
Paplašināta taimera funkcija automatiski izsiēdz sildītāju pēc 1,2,3 vai 4 stundām.
Dizains un pieslēgšana
Skaidrs LCD displejs - zilā krāsā.Paredzēts priekš sleptajai uzstādīšanai.
DROŠĪBA
Elektriskais sildītājs ir aprīkots ar antifrīza aizsardzības moduli(ANTIFREEZE). Ierīce ir dubulta aizsardzība pret pārkaršanu, ka arī pret pārmērīgu radiatora temperatūras pieaugumu. Avārijas gadījuma elektriskie sildītāji par to signalizē. Lai pārbaudītu, TERMA KTX 4 TS 1 nedrīkst ieslēgt kopā ar sildītāju " uz sasu " jo elektrosildītājs izdegs.
no 48.97 EUR

Zemāk ir atainoti dati tabulā.

Izvēlēties tieši Jums atbilstošu veidu.

Izmēru un cenu tabula

Ko nozīmē tabulā esošie dati?
Modelis Jauda, W Izmēri, mm Krāsa Skaits Cena Iegādāties vai pasūtīt
1 48.97 EUR Ielikt grozā
1 48.97 EUR Pasūtīt*
*

Gadījumā, ja Jūs pogas "Ielikt grozā" vietā redzat pogu "Pasūtīt"

tas nozīmē, ka prece nav uz vietas, un ja Jūs vēlaties to iegādāties, tad būs jāpagaida 10-15 dienas, iekams tas ienāks mūsu noliktavā. Nospiediet pogu "Pasūtīt" un ar Jums sazināsies mūsu menedžeris, lai aprunātu un precizētu piegādes termiņus.

Kopā ar šo preci iegādājas arī:

dvieluzavetajs.lv
Publicēts: 10/01/2014
5 / 5 vērtējums