Dvieļu žāvētāju Interneta veikals
phone+371 2 9999936
Meklēt

Pēdējais pirkums tika veikts 28-09-2022, 13:29

Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli)Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli)
small_Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli)Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli) small_Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli)Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli) small_Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli)Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli)

Vadības bloks KTX 4 RAL(ar spirālveida kabeli)

Elektrosildītājs TERMA KTX 4 aprikots ar spirālveida kabeli un kontaktdakšu vieglai pieslēgšānai rozetē.Ir pieejama krāsas balta un hroms.Piecsoļu temperatūras regulēšana no 30 līdz 60 grādi C. Atslēgšanas taimeris uz 1-2-3 vai 4 stundām.Jūs pakarinājiet vēļu uz dvieļu žāvētāju,nospiediet taimeri, un žāvētājs izslēgsies pēc noteiktā laika. Ļoti praktiski un ērti.Elektrostrāvu pārtraukšanas gadījumā, pirmatnējo uzstādīti parametri paliek atmiņā. Kā sildelementu nepieciešams izmantot TERMA TS 1 ar jaudu no 120W. līdz 1200W.
Funkcionalitāte
Vadības bloks(elektrosildītājs) KTX 4 ir aprīkots ar pieciem radiatora temperatūras diapazoniem no 30 līdz 60 gr.C, ko uztur elektroniskais sensors. Ierīce demonstrē uzstādīto temperatūru,apkures un gaidīšanas režīmus.Elektrīskais sidītāis darbojas TERMS-SPLITA sistēma,kas ļauj atvienot vadības bloku un sildelementu.
Taimeris
Paplašinātā taimera funkcija automatiski izslēdz sildītāju pēc 1,2,3 vai 4 stundām.
Dizains un pieslēgšana.
Skaidrs LCD displeis - zilā krāsā. Tiek ražots  divās versijās:spirālveida kabelis ar kontaktdakšu, kas ļauj viegli pieslēgtes kontaktligzdai un bez kabeļa - slēptai pieslēgsanai(MS).
Drošība
Elektriskais sildītāis ir aprīkots ar antifrīza aizsardzības moduli(ANTIFREEZE). Ierīce ir dubulta aizsardzība pret pārkarsanu, kā arī pret pārmērīgu radiatora temperatūras pieaugumu. Avārijas gadījumā elektriskie sildītāji par to signalizē. Lai pārbaudītu, TERMA KTX 4 nedrīkst ieslēgt "uz sausu" jo elektrosildītajs izdegs.
no 48.97 EUR

Zemāk ir atainoti dati tabulā.

Izvēlēties tieši Jums atbilstošu veidu.

Izmēru un cenu tabula

Ko nozīmē tabulā esošie dati?
Modelis Jauda, W Izmēri, mm Krāsa Skaits Cena Iegādāties vai pasūtīt
Terma KTX 4 ar spirālveida kabeli un kontaktdakšu 300W Balts 1 48.97 EUR Ielikt grozā
Terma KTX 4 ar spirālveida kabeli un kontaktdakšu 300W Hroms 1 48.97 EUR Ielikt grozā
*

Gadījumā, ja Jūs pogas "Ielikt grozā" vietā redzat pogu "Pasūtīt"

tas nozīmē, ka prece nav uz vietas, un ja Jūs vēlaties to iegādāties, tad būs jāpagaida 10-15 dienas, iekams tas ienāks mūsu noliktavā. Nospiediet pogu "Pasūtīt" un ar Jums sazināsies mūsu menedžeris, lai aprunātu un precizētu piegādes termiņus.

Kopā ar šo preci iegādājas arī:

dvieluzavetajs.lv
Publicēts: 10/01/2014
5 / 5 vērtējums